Damian Gałuszka

Nazywam się Damian Gałuszka. Mam 51 lat, żonę Mariolę i dwoje dorosłych dzieci - córkę Magdalenę i syna Adama. Ukończyłem studia wyższe na Politechnice Radomskiej. Jestem związany z moim miastem zawodowo i emocjonalnie- stąd pochodzą moi rodzice i dziadkowie. Związki z miastem zacieśniają również mieszkający w nim przyjaciele i praca zawodowa.

Od wielu lat jestem zatrudniony na stanowisku kierownika stacji kontroli pojazdów, prowadzonej przez Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej sp. z o.o. w Jastrzębiu- Zdroju.

To tylko kilka powodów, dla których  miasto Jastrzębie jest mi bliskie. Zainteresowany  jestem przede wszystkim losem jego mieszkańców i dlatego od lat aktywnie uczestniczę w  rozwoju mojego miasta. Dotychczasowe pełnienie funkcji radnego Rady Miasta uświadomiło mi, co w naszym mieście jest jeszcze do zrobienia.

 Zdecydowałem się ponownie kandydować. Nie składam jastrzębianom obietnic, ale chcę działać! Mam nadzieję, że Państwa aktywny udział w wyborach pomoże mi zrealizować nasze wspólne cele.

Jeżeli zgadzają się Państwo ze mną, proszę o oddanie na mnie swojego głosu w dniu 16 listopada 2014 r.

 Dziękuję za Państwa głos.